Par uzņēmumu

Farmācijas uzņēmums - Vorwarts Pharma

SIA VORWARTS PHARMA galvenie darbības virzieni ir zāļu un uztura bagātinātāju izstrāde un ražošana. Uzņēmumam ir daudzu gadu pieredze un ilgtermiņa līgumi ar vadošajām Eiropas farmācijas rūpnīcām.

Uzņēmuma zīmola līnijā ir aptuveni 40 produktu, kuru mērķis ir veicināt cilvēku labsajūtu. Īpašu uzmanību ir pelnījusi produktu kvalitāte, kas nodrošina augstu biopieejamību un ilgtermiņa lietošanas drošību. Latvijas tirgum tiek reģistrēti uztura bagātinātāji, kuri ir ieguvuši pircēju uzticību Ukrainas, Polijas un Itālijas tirgos.

SIA VORWARTS PHARMA ir speciālā atļauja (licence) Nr. L00136 cilvēkiem paredzēto zāļu izplatīšanai vairumtirdzniecībā.

VORWARTS PHARMA zīmoli tiek ražoti GMP sertificētās farmācijas rūpnīcās. Mūsu sadarbības partneri:

Alpiflor SRL
Itālija
Bros Ltd
Grieķija
Labialfarma SA
Portugāle
PharmaLinea LTD
Slovēnija
Pharmatis SAS
Francija
FoliPharm GmbH
Vācija
Vocate Pharmaceuticals S.A.
Grieķija

VORWARTS PHARMA grupas rādītāji

Gada apgrozījums
0 mil. €
Darbinieki
> 0
Produkti
0 +

Atbildība

Visu vērtību pamatā ir uzņēmuma atbildība par kvalitatīvu un efektīvu produktu ražošanu

hand-shake

Uzticība

Uzņēmuma dzinējspēks, kas atspoguļo uzticīgas un daudzīgas attiecības ar katru klientu

Pateicība

Par klientu uzticību un ciešām partnerattiecībām

Integritāte

Pilnīga vienotība ar uz klientu orinetētu komandas garu

Uzņēmuma vēsture

VORWARTS PHARMA ir Eiropas farmācijas uzņēmums, dibināts 2006. gadā. Uzņēmums veic farmaceitisko darbību Latvijā, Ukrainā un Polijā.

No 2006. līdz 2013. gadam uzņēmuma darbības virziens bija ilgtermiņa līgumu slēgšana ar zināmiem Eiropas ražotājiem par ārvalstu zīmolu reklāmu. Sākot ar 2013. gadu, uzņēmuma darbība pamazām sāka koncentrēties uz savu zīmolu izveidi un attīstību.

Tagad VORWARTS PHARMA ir finansiāli stabils uzņēmums ar savu mārketinga un pārdošanas komandu, stratēģiskās attīstības nodaļu, vairāku desmitu produktu portfeli un stabili augošu apgrozījumu.

Profesionāla un motivēta komanda ir uzņēmuma vērtīgākais aktīvs. VORWARTS PHARMA vadība ir izveidojusi mērķtiecīgu un uz rezultātu orientētu komandu, kas ir radījusi ilgtspējīgus panākumus uzņēmuma produktiem. Šobrīd uzņēmums nodarbina vairāk nekā 100 darbiniekus.

VORWARTS PHARMA produktu ražošanas partneri ir sertificētas Eiropas farmācijas rūpnīcas, kas ir pazīstamas ar savu uzticamību un augstu ražošanas kvalitāti.