Vorwarts Pharma intervija raidījumam “Veiksmīgs uzņēmējs Latvijā”

Vorwarts Pharma uzņēmumu grupas izpilddirektore Hanna Honcharova intervijā TV3 raidījumam “Veiksmīgs uzņēmējs Latvijā” stāsta par Vorwarts Pharma produktu panākumiem.

“Šodien izstādē Medbaltiсa mēs pārstāvam Vorwarts Pharma Latvia, kas tikko ir uzsācis savu darbību Latvijas tirgū un ietilpst Ukrainā dibinātajā korporācijā Vorwarts Pharma.

Pirmkārt, visas mūsu kompānijas un visas ukraiņu tautas vārdā vēlos pateikties Latvijas tautai un valdībai par spēcīgu atbalstu Ukrainai karā pret Krievijas agresiju par Eiropas vērtībām un brīvību. Mēs ļoti novērtējam jūsu atbalstu, palīdzību un līdzdalību, tas dod mums visiem spēku, pārliecību un izturību.

Uzņēmums Vorwarts Pharma Ukrainā darbojas jau vairāk nekā 15 gadus, prezentējot farmācijas tirgū Francijā, Itālijā, Slovēnijā, Portugālē ražotus uztura bagātinātājus.

Mūsu produktu priekšrocības ir rūpīgi izstrādātas formulas un aktīvo sastāvdaļu augsta drošības pakāpe. Tas ir attīstības un mārketinga nodaļu primārais uzdevums. Uzņēmums pastāvīgi veic ekspertu pētījumus, lai izpētītu visus iespējamos mūsu produktu pozitīvās ietekmes aspektus veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Gadu gaitā klienti ir augstu novērtējuši mūsu zīmolu priekšrocības un kvalitāti. Kā apstiprinājums tam, Vorwarts Pharma ieņem otro vietu starp 400 farmācijas uzņēmumiem, kas pārstāv uztura bagātinātājus Ukrainas tirgū. Turklāt mūsu slavenākais zīmols Betargin ieņem vadošo pozīciju starp visiem uztura bagātinātājiem, un 2016. gadā Betarginam tika piešķirts starptautisks apbalvojums zelta kategorijā “Patērētāja vērtība”. Tāpēc tagad ar prieku piedāvājam Betargin Latvijas iedzīvotājiem.”